fbpx

Dokonaj pełnej
transformacji zawodowej
w 5 krokach

przy pomocy naszej autorskiej Metody 5Z

 

Co to jest Metoda 5Z?

To zbiór 5 elementów, które składają się na Proces Transformacji Zawodowej – czyli osiągnięcie satysfakcjonującej pod każdym względem pozycji zawodowej. 

Wszystkie etapy zawierają cykl praktycznych kursów, umożliwiających poznanie, zrozumienie i wdrożenie rozwiązań, dzięki którym zdobędziesz przewagę na rynku pracy.  

ZROZUMIENIE

Na początku swojej drogi do zmiany zawodowej zdefiniujesz, co i dlaczego tak naprawdę chcesz robić. Poszukasz dla siebie odpowiedniej ścieżki, określisz swoje cele zawodowe, aby finalnie stworzyć dla siebie spójną strategię kariery.

ZDOLNOŚCI

Na tym etapie wdrożymy Cię w System Naturalnej Motywacji. Pomożemy Ci odnaleźć Twoją wewnętrzną motywację, którą wykorzystasz, by realizować założone cele. 

Nauczysz się też budować dobre nawyki i raz na zawsze rozprawić się z prokrastynacją.

ZAANGAŻOWANIE

Realizując te kursy, dowiesz się, jak zidentyfikować swoje naturalne predyspozycje oraz w jakich branżach i na jakich stanowiskach możesz je wykorzystać. Zdobędziesz także umiejętności, które umożliwią Ci pięcie się po szczeblach kariery i przygotują Cię do pracy na stanowisku lidera.

ZASKOCZENIE

Ten moduł pomoże Ci wyróżnić się spośród innych kandydatów i zmaksymalizować Twoje szanse w procesie rekrutacyjnym. Nauczysz się przygotowywać profesjonalne CV, które zachwyci każdego rekrutera i przejmować kontrolę nad rozmową rekrutacyjną. 

Kursy Career Academy z modułu "ZASKOCZENIE":

ZMIANA

Na ostatnim etapie dowiesz się, jak wykorzystać doświadczenie i wiedzę, którą już posiadasz, by w każdym wieku i w każdych okolicznościach znaleźć lepszą pracę. Poznasz sprawdzone praktyki, które pozwolą Ci szybko i bezstresowo przebranżowić się w dowolnym momencie, dzięki umiejętnościom przyszłości.

Kursy Career Academy z modułu "ZMIANA":

Wybierz sprawdzoną ścieżkę rozwoju, dzięki której już nigdy nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem pracy!

Sprawdź możliwości dołączenia do Career Academy i zacznij konsekwentnie realizować swój plan na satysfakcjonującą karierę!

1 +
Zadowolonych studentów
1 +
KURSÓW W KAŻDYM PAKIECIE​
1 %
gwarancja satysfakcji

Career Academy tworzone jest przez firmę Career EXPO Poland sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 

przy ul. Joannitów 20/3, 50-525 
NIP: 8992744913
REGON: 022157517
Numer KRS: 0000464874

KONTAKT:

Napisz do nas na czacie (prawy dolny róg)
lub na help@careerexpo.pl